5.1 Team

Ons team bestaat uit 7 leerkrachten. De meesten werken parttime. We proberen het aantal leerkrachten, dat in een groep lesgeeft zoveel mogelijk te beperken. Is dit organisatorisch niet mogelijk, dan richten we het lesrooster zodanig in, dat het voor de kinderen zo overzichtelijk mogelijk blijft.

Geen afbeelding

Annelies de Jong

Kwaliteitsmedewerker, leerkracht 5-6

annelies.dejong@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Christine Verstraten

leerkracht groep 1-2

c.verstraten@dynamiek.nu

Over mij

Geen afbeelding

Hermien Lenders

Onderwijsassistente

h.lenders@dynamiek.nu

Over mij

Geen afbeelding

Lynn van Reeuwijk-Voss

leerkracht groep 3-4

lynn.vanreeuwijk@dynamiek.nu

Over mij

Geen afbeelding

Marleen Heldens

Kwaliteitsmedewerker (ondersteuning), leerkracht 3-4

m.heldens@dynamiek.nu

Over mij

Geen afbeelding

Paul Hanssen

leerkracht groep 7-8

p.hanssen@dynamiek.nu

Over mij

Geen afbeelding

Petra van Well

administratief medewerkster

p.vanwell@dynamiek.nu

Over mij

Geen afbeelding

Rianne Meulen

Leerkracht groep 7-8

r.meulen@dynamiek.nu

Over mij

Geen afbeelding

Veron Rooijakkers

leerkracht groep 5-6

v.rooijakkers@dynamiek.nu

Over mij

Geen afbeelding

Ruud Leurs

Schoolleider

r.leurs@dynamiek.nu

Over mij