2.2 De Missie: “WAAR STAAN WIJ VOOR?”


Naar de schoolgids index


Een brede school

Onze school is een brede basisschool. Dit betekent dat we samenwerken met meerdere instanties onder één dak. In de school zijn de peuterspeelzaal, de buitenschoolse opvangen een bibliotheeksteunpunt gehuisvest . De basisschool in ons dorp neemt een centrale plaats in. Mede dankzij de samenwerking met de vele vrijwilligers uit het dorp zijn we in staat het gewenste leerklimaat voor onze kinderen te realiseren.

Een vriendelijke, uitdagende en zorgzame leeromgeving

  • St. Anna biedt een open leeromgeving met een uitdagende uitstraling. 
  • St. Anna heeft een uitnodigende houding naar kinderen, ouders en dorpsbewoners. 
  • St. Anna is een zorgzame school.

Download deze pagina Download de gehele schoolgids