12. ADRESSEN


Naar de schoolgids index



R.K. Basisschool St. Anna, Plein 2, 5863 AT Blitterswijck 0478-531817

PERSONEEL

Wij verzoeken u om zoveel mogelijk via e-mail te communiceren.

Jo Pauwels
Directeur, j.pauwels@bsanna.nl
Aanwezig: ma. ocht., di.mi., do. ocht., vrij.mi.

Marlou Schreuder-Goessen
Leerkracht groep 3-4 / teamleider, mobiel 0638665074 m.schreuder@bsanna.nl Aanwezig : ma., di, wo, vrijdag

Marleen Heldens-Hendriks
Intern Begeleider/ lkr. groep 3-4, mobiel 0652542351 m.heldens@bsanna.nl
Aanwezig: di.,do. en vr.

Christien Verstraten-Wijnhoven
Leerkracht groep 1-2 c.verstraten@bsanna.nl
Aanwezig op ma, di, wo.en do.ocht.

Hanneke Schütte
Leerkracht groep 5-6 h.schütte@bsanna.nl
Aanwezig op ma.ocht, di.ocht. wo.ocht

Veron Rooyakkers-Steeghs
Leerkracht groep 1-2, 5-6, 7-8 v.rooyakkers@bsanna.nl
Aanwezig op do. en vr.

Paul Hanssen
Leerkracht groep 7-8 p.hanssen@bsanna.nl
Aanwezig: ma., di. wo., do. en vrij.ocht.

Petra van Well-van Ool
Administratief medewerker p.vanwell@bsanna.nl
Aanwezig op donderdagochtend

Concierge: Gordon Popping
Aanwezig op dinsdag.

Carmen Keltjens
Interieurverzorgster
Aanwezig alle dagen

COLLEGE VAN BESTUUR DYNAMIEK SCHOLENGROEP

Jos Baggen Expeditiestraat 3a 5960 PX Horst
www.dynamiek.nu
info@dynamiek.nu

DE GEMEENSCHAPPELIJKE MEDEZEGGENSCHAPSRAAD

Zie hoofdstuk 6.1

DE MEDEZEGGENSCHAPSRAAD

Voorzitter: Veron Rooyakkers-Steeghs, (personeel) 077-4652524
Lid: Joep Feldmann
Lid: Rogiér Reijnen
Lid: Marlou Schreuder-Goessen, (personeel)

OUDERPANEL

Leden van het Ouderpanel:
Brigitte Ankersmit
Ilja Rotjes
Vivianne Vissers
John Pijpers
Lucie Thielen
Rogier Reijnen
Daphne den Hollander
Joep Feldmann

OUDERVERENIGING “KINDERPRET”

Voorzitter: Sandra Nooyen
Penningmeester: Erik Theeuwen
Secretaris: Marc Clabbers
Bestuurslid: Frank van de Mortel
Bestuurslid: Alwin Rotjes
Bestuurslid: Lidy Reijnen
Bestuurslid: Mathieu Linders
Bestuurslid: Marian Willems

OVERIGE ADRESSEN/TELEFOONNUMMERS

Peuterspeelzaal de Hummelburg

0478-532951
Plein 2, 5863 AT, Blitterswijck
Spring Kinderopvang
Ellen Lijbrandt rene.ellen@lijbrandt.nl

Bibliotheeksteunpunt Blitterswijck

0478-531768
blitterswijck@biblionu.nl

Inspectie basisonderwijs

info@owinsp.nl
www.onderwijsinspectie.nl 088-6696060
Gemeente Venray afd. onderwijs 0478-523343

Schoolartsendienst

Mevr. A. Suilen, jeugdarts
St. Jozefklooster
Eindstraat 20, 5801 CR Venray 0478-531471
(woensdagmiddag tussen 14.30u en 15.30u telefonisch spreekuur)

Jeugdgezondheidszorg Venray

Merseloseweg 108, 5801 CE Venray, 0478-531477
of via de GGD te Venlo, dagelijks van 8.30-12.00 uur, 077-8504848
Bezoekadres:      Drie Decembersingel 50, 5921 AC  Venlo
Postadres:           Postbus 1150, 5900 BD  Venlo

Logopedie

Mevr. Liesbeth Tonen-Leunissen l. leunissen@vrln.nl

Kindertelefoon

0800-0432

Bureau Jeugdzorg

0478- 517484

Centrum voor Jeugd en Gezin Horst/Venray

088- 3300 600

BSO Het Kleine Landhuis (Buitenschoolse opvang SSK)

0478-532719

(in Meerlo)

Vertrouwensinspecteur Primair Onderwijs meldpunt

0900-1113111

Vraagbaak voor ouders over onderwijs

0800-5010

Sporthal Meerlo

0478-691283


Download deze pagina Download de gehele schoolgids